KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526395

nr 1752 6395

Helmut Mantel

(1925-1979), Sverige

Oljemålning, Hamn. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 88x137

Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:47:51

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Helmut Mantel

Läs mer om Helmut Mantel